חודש שבט הגיע ואיתו הפתעות רבות וגם תגובה מדוד

חודש טוב לכולם,

אז קודם כל כפי ששמתם לב נעשו המון שינוים לטובה עבור האתר הן בשיפור העיצוב והן בשיפור המהירות גלישה (במידה ויש לכם תקלה או עצה לשיפור האתר מוזמנים לשלוח לנו הודעה בדף צור קשר) וכל זאת הודות לבחור שנותן ימים ולילות עבור האתר ישראל ל. אז קודם כל מגיע לו הרבה תודה.

החודש עלו לנו 10 סיפורים והמון שידורים חיים ועשרות promo חדשים וגם יש לנו כאן בפוסט תגובה של דוד החקיין בעצמו.

ראשית נפתח בהודעה ובקשה של דוד אליכם:

כפי שאתם יכולים לראות נעשו הרבה שיפורים באתר בחודש האחרון וזאת לאחר שניסו ואף חלקית הצליחו עויינים לחבל בהצלחת האתר ,אני רוצה להודות לצוות בפרט לישראל ל. שעוסק שעות כדי שאתם תוכלו להנות מהאתר .התאספו לאתר סיפורים ,שידורים ועוד והכל חינם בחסדי שמיים .תהנו ובבקשה ספרו לחברים והעבירו למי שצריך סיפורים .וכן יש לכם אפשרות ממש לעזור לי וממילא לכם על ידי כתיבת ההתרשמות שלכם מהסיפורים או שידורים וכו..בדף תגובות ותודות ,כדי שאנשים שעוד לא נחשפו לסיפורים יוכלו לקבל חוות דעת מבעלי ניסיון וזה כמובן גם עוזר ויעזור כנגד מפיצי שם רע עלי.
תודה מראש מדוד החקיין

ונעבור לשמות הסיפורים שעלו החודש:

חיוך צבוע (מגיל 13 ומעלה), אל תסתכל בקנקן, זאת שלא נכנעה, עבד בחופשה, כלא מיוחד, חמור נושא ספרים, היווני, הגופה, בן ערובה, איש הרכוש.

להורדת הסיפורים כנסו לדף סיפורים להורדה

וכן עלו שידורים חיים וpromo חדשים מוזמנים למצוא אותם בדפים promo ובשידורים ותוכניות רדיו

ובנוסף נפתח דף חדש של תגובות ותודות לדוד, אני מבקש בכל לשון של בקשה לא להגיב תגובות סתמיות או ריקות מתוכן כגון “תודה רבה” בבקשה תכתבו תגובות מלאות ואמתיות תגובות שטותיות וסתמיות ימחקו במידית.

שיהיה לכם חודש טוב האזנה נעימה ערבה ומהנה.

תרומה_לדוד_החקיין
דוד החקיין
מנהל האתר של דוד החקיין

אלול תורמים ושומעים, 6 סיפורים חדשים ודף תרומות חדש תרמו עכשיו

היי לכולם החודש שמנו לכם 6 סיפורים חדשים לכבוד ר”ח אלול והנה לכם שמותם: אבא, הגשם, ההתרסקות, החגורה, הפלישה, ריגול עיסקי. להורדת הסיפורים כנסו לדף

קרא עוד »

11 תגובות

  1. יששש ראיתי ראשון
    תודה רבה אבקש לעשות אפשרות להוריד מדרייב את כל התוכן שיש באתר זה יש לי כמעט 5000 גיגה פנויים אז זה אפשרי נ.ב. כשנכנסים לדף הסיפורים להורדה אין קו לגלילה אלא צריך לרדת עם החיצים צריך לסדר את זה העיצוב החדש מממממממממש יפהההההה:”,( : laugh good sorry rofl wacko dash crazy yess cool

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שם סיפור